KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9098392
nr 909 8392
Akvarell
Erik Ã…kerberg, Stockholm, signerad. , 18x14
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 september 2014
kl 18:20:26
100 kr
150 kr
200 kr